Планшети

Ласкаво просимо на сайт по ремонту планшетів в Броварах! Ми раді Вас бачити і готові надати якісний та швидкий сервіс з ремонту Вашого планшета.

Наша команда професіоналів займається ремонтом планшетів будь-яких брендів і моделей. Ми пропонуємо широкий спектр послуг, включаючи заміну дисплея, аккумулятора, кнопок, ремонт плати, відновлення ПЗ та багато іншого.

Ми розуміємо, як важливо мати працюючий планшет, тому пропонуємо швидкий та ефективний сервіс, який дозволить Вам повернути свій пристрій у робочий стан якнайшвидше.

Ми використовуємо тільки якісні комплектуючі та сучасне обладнання для ремонту, що гарантує якість та надійність наших послуг.

Зверніться до нас за адресою м. Бровари, бул. Незалежності, 2, або скористайтесь нашою онлайн-формою заявки на сайті. Ми з радістю допоможемо Вам відновити роботу Вашого планшета!

У тих випадках, коли екран телефону занадто малий для нормальної роботи, а ноутбук занадто важкий, вибір зазвичай припадає на планшет. З його допомогою можна повноцінно працювати в дорозі, дивитися фільми, грати в ігри. Основні поломки планшета — це розбитий сенсор (тачскрін) або дисплей, а також заміна порту зарядки. Заміна дисплея або сенсора на планшеті виконується протягом 2-3 робочих днів. Зміна роз’єму зарядки, як правило, здійснюється протягом години.

Вид  робіт Вартість, грн
Заміна сенсора 1000-2000
Заміна модуля 1500-4000
Заміна екрану 1500-5000
Заміна динаміка/мікрофона 600
Заміна гнізда зарядки від 500
Перепрошивка 300
Створення акаунту 200
Заміна акумулятора від 800
Заміна камери від 800
Перенос контактів 200
Ремонт мат. плати від 1000
Поклейка захисного скла (зі склом) від 300